Vyhraj jednu z deseti konzolí se soutěží na Raketka.cz

Vyhraj jednu z deseti konzolí se soutěží na Raketka.cz
Ohodnoťte článek

Která soutěž vám umožní vyhrát jednu z 10 konzolí a ještě po vás nebude chtít nic víc, než si zahrát pár povedených flashovek? Ta na herním portálu Raketka.cz, takže pokud chcete vyhrát Playstation 3, jeden z 5 Xboxů, nebo další oblíbené konzole, vaše kroky by měly mířit právě tam.

Smyslem hry je nalézt zločince, který ukradl raketku. Tedy ne přímo celý portál, ale jejího maskota. Pro odhalení zloděje budete muset zapojit svůj důvtip a také klávesnici s myší, protože k důkazům a indiciím se dostanete pouze hraním, jak se ostatně na portál plný onlinovek sluší a patří.

Nové úkoly a hry jsou připraveny na každý den soutěže, ale to ještě neznamená, že pozdě příchozí nemají šanci vyhrát. Naopak, soutěž je koncipována tak, abyste se mohli zapojit i v jejím průběhu bez větších nevýhod. Hon za zločincem, raketkou a konzolemi začal 14. února, a tak je ten správný čas se do toho pustit. Učinit tak můžete na http://raketka.cz/velka-detektivni-soutez.

Portál Raketka.cz není naplněn pouze flashovkami. K herní zábavě přidává i diskuzní fórum, ve kterém je prostor pro vytváření nových přátel a povídání si o všem možném. Po registraci si můžete přidávat hry mezi oblíbené a mít je vždy po ruce. A pokud vám připadá raketka málo žlutá, nezapomeňte se podívat i na její hry o Simpsonových.

Článek vydán: 2013-02-14 23:00:00

Další články...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *