Vyšel remake hry The Simpsons Arcade Game

Vyšel remake hry The Simpsons Arcade Game
Ohodnoťte článek

Vzpomene si ještě někdo z vás na starou akční bojovku The Simpsons Arcade Game, která vyšla v roce 1991 na PC a Arcade? A proč se vás na to vůbec ptáme? V těchto dnech totiž vychází remake této klasiky pro platformy X360 a PS3.

Příběh hry začíná tím, že Waylon Smithers ukradne na popud svého šéfa pana Burnse obří diamant ze springfieldského klenotnictví. Při cestě zpět do Burnsova sídla však na ulici narazí na poklidně se procházející rodinku Simpsonových. Maggie nedopatřením vymění svůj dudlík právě za cenný diamant, a tak se ji Smithers rozhodne unést. To si ovšem samozřejmě ostatní členové nejoblíbenější čtyřprsté rodinky na světě nenechají líbit a vydávají se svého benjamínka zachránit.

Na záchranné akci si zahrajete za Homera, Marge, Lízu i Barta, přičemž každá postava má své specifické útoky. Vzhledem k tomu, že se proti vám postaví stovky více či méně nebezpečných přisluhovačů pana Burnse, budete za každý speciální útok rádi…

The Simpsons Arcade Game nabídne hned několik herních módů, nechybí kooperativní hra po síti až pro čtyři hráče, Survival mód režim volné hry. Oproti původní verzi se také můžete těšit na nové zbraně a odlišné zakončení. Velkým lákadlem pro příznivce seriálu jsou také známá místa ze Springfieldu (navštívíte osmičku lokací).

Hru si od 3. února můžete zakoupit na Xbox Arcade (800 MS bodů) a od 8. února bude k dispozici i pro PlayStation Network.

Další články...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *