Začíná vycházet nový komiksový měsíčník ,,Bart Simpson“!

Začíná vycházet nový komiksový měsíčník ,,Bart Simpson“!
Ohodnoťte článek

Tak už je to tady! Velký, možná zatím největší, projekt nakladatelství Crew! Pravidelný časopisecký měsíčník (samozřejmě komiksový). Vzhledem k zájmu není zrovna překvapivé, že tenhle megaprojekt je zasvěcený zrovna Simpsonům. Přesněji řečeno – Bartu Simpsonovi.

Časopis má 32 barevných stránek, stojí 39 korun a první číslo vychází 25. 9. 2013 v opravdu rekordním počtu výtisků, aby se dostalo i na ten nejzapadlejší novinový stánek. A pak to bude pěkně pokračovat, každý měsíc další díl. V každém sešitě najdete hned několik originálních (tj. nejde o kopie příběhů z televize) uzavřených příběhů zaměřených spíše na mladší čtenáře (což ale neznamená, že by si nepočetli i penzisti) a spojovat je bude jediná věc – Simpsonovi. Jinak se fantazii autorů meze nekladou. Takže tu narazíte jak na Bartovu superhrdinskou verzi jménem Bartman, ale zároveň se s Bartem dostanete na Divoký západ i do neméně divokého vesmíru. Budete prožívat školní trable, ale i souboje se šílenými vynálezy profesora Frinka. Prostě, nikdy nebudete tušit, co vás na další stránce čeká. 

Měsíčník si můžete koupit jak v trafikách, tak si ho předplatit přes firmu SEND – což doporučujeme jednak proto, že tak vám nic neunikne, a druhak poštovné je zdarma! K dostání Bart bude i v některých knihkupectvích, rozhodně těch sdružených do Komiksového ráje.

Takže si to nenechte ujít – hned v prvním superfantastickém čísle přibere Bart Simpson pár desítek kilo, což ale zdaleka není tak strašné, jako když se zamiluje. Nebo když se ho rozhodnou sníst mimozemšťani. Nebude to mít jednoduché, ale bude legrace o tom číst!

Článek vydán: 2013-09-28 22:00:00

Další články...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *