Začněte šetřit, dočkali jsme se!

Začněte šetřit, dočkali jsme se!
Ohodnoťte článek

Přesně takto zní podtitul zprávy, kterou předevčírem přinesl server Gorilla.cz. A o co se jedná? První série Simpsonů vyjde ještě tento rok u nás na DVD a s úžasným českým dabingem! To, na co jsme všichni čekali dlouhých 6 let, kdy DVD vyšlo v USA. Nyní už jen doufat, že se DVD bude prodávat a distributorzaváží vydání i ostatních sérii. Podle všech informací by DVD mělo vyjít na přelomu srpna a září. Tak to se těšíme, ne? 🙂 Jinak moc díky Ozzymu a Marvovi za info.

Zatímco u nás vyjde první, v USA tou dobou vyjde již desátá řada na DVD. Bude obsahovat všech 23 epizod, vystřižené scény, reklamy, kde se Simpsonovi objevili a zároveň i upoutávku na DVD Simpsonovi ve filmu, které v USA bude vycházet začátkem listopadu.

Pokoušeli jste se podle nedávno uvedeného traileru na Simpsony ve filmu odhadnout, o čem film bude? Pak vás určite zklame producent James L. Brooks, který nedávno oznámil, že 70% záběrů z traileru se v nynějším střihu filmu ani nenachází. 🙂

Pan X, známý návštěvník našeho diskuzního fóra, se pustil do překladu komixů. A že to za něco stojí můžete posudit hned na jeho prvním výsledku – Kong Homer váš zaručeně pobaví, tak stahujte!

Článek vydán: 2007-05-07 22:00:00

Další články...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *