Zajímavosti z 25. série

Zajímavosti z 25. série
Ohodnoťte článek

Zdravíme všechny fanoušky rodinky Simpsonových,

jistě jste si všimli, že jsme měli krátkou pauzu v informování o nových epizodách, ale tomu je konec, od této chvíle budete pravidelně informováni a neunikne vám žádná nová epizoda.

Nyní se můžete podívat, co nás v této sezoně ještě zajímavého čeká, a myslím, že se máme opravdu na co těšit.

Hostujícími hvězdami 25. série jsou například: Stan Lee, Elisabeth Moss, Gordon Ramsay, Eva Longoria, Daniel Radcliffe, Kristen Wiig, Billy West, Katey Sagal a Zach Galifianakis.

Epizody „White Christmas Blues“ a „Labor Pains“ napsal producent seriálu Don Payne, který bohužel v březnu letošního roku zemřel.

Epizoda s názvem „Simpsorama“ je inspirována seriálem Futurama.

Jak jsme vás již informovali, v jedné z epizod této (nebo příští) série zemře jedna postava seriálu. Víme jen, že to bude někdo, koho mluví herec s oceněním ceny Emmy. Takže to může být například Homer, Bart, Líza, Marge, děda Simpson, Patty, Selma, Barney Gumble, starosta Quimby, šerif Wiggum, Šáša Krusty nebo Levák Bob.

Protože zemřela herečka s nenahraditelným hlasem Marcia Wallace, která dabovala postavu Ednu Krabappelovou, opustí Edna seriál a ve 26. sérii se již neobjeví (seriál ale stále může opustit i jiná postava, protože producent Al Jean řekl, že to Edna být neměla).

Vrací se Kelsey Grammer jako Levák Bob, zatím ovšem není jasné, ve kterém díle se objeví.

Další články...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *