S28E01: Monty Burns‘ Fleeing Circus – 60 %

S28E01: Monty Burns‘ Fleeing Circus – 60 %
Ohodnoťte článek

Tak první z recenzí jednotlivých epizod přináší dětství pana Burnse. Epizoda měla premiéru 25. září 2016.

Já osobně si myslím, že dětství Burnse by mělo být téma, které by si vážně zasloužilo celou epizodu. V celém dílu je věnováno hlavnímu tématu, které je už známo, jenom krátký čas. Hlavní část se věnuje přítomnosti.

Ihned na začátku dílu se samozřejmě nic kolem Burnse neděje. V dílu je klasická humorné intro, ve kterém zápletka, která změní normální stav ve Springfieldu, zdůvodní příběh, který vyvrcholí na konci dílu dobrým skutkem.

Je škoda, že tvůrci nenechali Homera na pokoji a že druhý synchronizovaný příběh věnovali jeho epizodě v jaderné elektrárně.

Díl mi připadal nějak roztříštěný, nevěnoval se jenom hlavnímu tématu, které stojí o celý díl. Samozřejmě, že se našlo několik dobrých okamžiků, kterým jsem se zasmál, například symbolický návrat Edny s Maude potěšil. Některé vtípky ale byli trochu trapnější, jako ihned v prvních minutách, kdy bylo vidět, že se tvůrci této epizody snažili uměle navýšit čas délky epizody, aby se vešli do minima 21 minut.

Délku epizody také uměle navýšili úvodní znělkou, která má o sobě minutu a půl.

Z těchto důvodů musím zhodnotit epizodu pouze 60 %. Úroveň dílů neustále klesá, ale je to stále zábavné, ale už ne tolik, jak bych si přál, asi to není nezájem autorů, kteří se snaží aby úroveň byla čím dál lepší, spíše, jde o to, že už je tolik dílů, že je těžké, aby se udržela stejná kvalita v každé epizodě.

Recenze byla napsána pro Kritiky.cz

Další články...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *