S28E03: The Town – 75 %

S28E03: The Town – 75 %
Ohodnoťte článek

Třetí díl se konečně odsunul od vedlejších postav a věnuje se pouze rodině Simpsonů. Tentokrát  rodina jede do vedlejšího města, spíše do velkoměsta Bostonu.  Je to záměr tvůrců, aby se epizody nevěnovali Simpsonovým ve Sprigfieldu, tak nové město zase trocha rozptýlilo nudnost rodného města.

Bohužel tento díl patří mezi ty, které nejsou v top epizodách, spíše lehce podprůměrem, jako kdyby kousek po kousku docházeli tvůrcům nápady, které si potom musí nahrazovat přemístěním důležitých postav do nového města. A v něm porovnávat vše, co je na Sprigfieldu a Bostonu rozdílné.

Boston je prostě město pro Lizu, hlavně pro Barta, který má svoje nápady,  co nového v novém místě uskutečnit. Liza se je zase tak šťastná, že může mezi mládeží dělat, co ji baví a její kulturní povaha je naplněná.

Homer je Sprigfielďan,  fandí svému fotbalovému týmu a na konci dílu se dozvíme, je svůj tým opravdu nezmění, a tak se znovu vracíme na další díl do normální městské Sprigfieldské šedi.

Ještě nás čeká mnoho dílu, ale třetí díl je bohužel v hodnocením tak v průměru epizod předchozích, a tak prozatím málo zábavná nuda.

Recenze byla napsána pro Kritiky.cz

Další články...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *