S28E05: Trust But Clarify – 50 %

S28E05: Trust But Clarify – 50 %
Ohodnoťte článek

Je  škoda, že pátý díl letošní sezóny je, prozatím, ten nejhorší. Ale prostě tomu tak je. Hlavní příběh Kenta Brockmana, je velmi slabý. Kolikrát už bylo s ním tolik zábavy? Hodně-krát, ale boj Kenta bez práce proti korporaci, která vytvořila Krustyho sušenky, je trestuhodně nevyužit.

Ani Homerova část aktuální epizody nestojí za zmínku. Kolik toho zůstalo nevyužito, aby se lidé pobavili. Dost hodně. Je opravdu škoda, že je tento díl rozdělen do dvou příběhů. Možná, že by se mohli oba dva příběhy rozdělit do jednotlivých 20 minutových částí, aby se prostě příběh oddělil a využila se každá volná chvilka k humoru.

Aktuálně jsou jednotlivé příběhy jak Homerův, tak Kentův, jsou příliš krátké. Mají sice krátký a relativně dobrý úvod, ale během dvaceti minut se vůbec nic kloudného neudálo. Chybí jim příběh a hlavně pořádný závěr.

Nejlepší částí v této 5. epizodě nové sezóny jsou tedy úvodní titulky, kdy Homer navštíví muzeum moderního umění. Zbytek je prostě nudná epizoda bez žádného příběhu. Tomuto dílu prostě musím dát pouze 50 %. Když jsem si musel i pustit na 2x, protože mně vůbec na první spuštění nebavil, vypnul jsem jej v první třetině.

Recenze je napsána pro Kritiky.cz

Další články...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *