S28E16: Kamp Krustier – 70 %

S28E16: Kamp Krustier – 70 %
Ohodnoťte článek

Trocha dílů jsem přeskočil, ale to snad neva. Simpsonovi si udržují svoji průměrnou kvalitu po celou sezónu. Několik dílu je slabých, několik dílů je lepších. Díl o letním táboře, který prožili Líza s Bartem, patří mezí ty lepší.

V epizodě jsou dvě důležité zápletky. První je „sex“ Homera a Marge.  Druhým je Lízin a Bartův příběh o tom, co se stalo během letního tábora.

První příběh je opravdu zábavný, dostaneme se do Homerova mozku, kdy se, díky tomu, že sexuálně abstinuje, dokáže realizovat a uskutečnit věci, na které před tím vůbec nepomyslel. Tou vážně nejzábavnější věcí jsou opravdu Homerovi myšlenky, které opravdu jsou unikátní.

Druhým příběhem je příběh o hledání vzpomínky Lizy a Barta, kteří si musí vzpomenout na to, co se vlastně stalo během letního tábora. Pomocí útržků, které se jim vybavují, a návštěv místa, kde tábor byl, teď je tam tábor pro dospělé, si dokážou vzpomenout, co se vlastně stalo.

Nakonec vše dopadne dobře, aniž by byl někdy mrtvý. Vše se vysvětlí, a tak rodina Simpsonových může pokračovat v dalším díle.

Díl to byl v této sezóně nadprůměrný. Homerovy myšlenky o dost zvýšily kvalitu. Příběh Lizy a Barta byl nudný, ale přesto doufám, další díly budu čím dále lepší.

Recenze byla napsána pro Kritiky.cz.

Další články...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *