11.2.2017

11.2.2017
Ohodnoťte článek

Typy na sobotní večer.

Pohlednice ze Springfieldu – (21. série / 14. díl)
Marge s Homerem dojdou k závěru, že je důležitější jejich manželství než Bartova budoucnost, a nechají ho, aby si po libosti řádil. Podaří se rošťáka zastavit včas? A kdo vůbec napsal tajemný vzkaz, že chce Bart zničit školu?

První meta dobyta – (21. série / 15. díl)
Marge udělala pin-up fotografie pro kalendář, díky kterému se stává sex symbolem pro každého muže ve Springfieldu a to včetně Neda Flendrse. Mezitím je Carl Carlson vybrán jako nový vedoucí Springfieldské jaderné elektrárny a Homer se stane jeho asistentem. Carl se svým asistentem Homerem jsou pracovně pozvaní na „Dny s jádrem“ do Paříže. Tato část této epizody je parodií na film Ďábel nosí Pradu, kde pro připomenutí scén je použita i stejná hudba od U2 (City Of Blinding Lights). Závěr celé episody je nápadně podobný scéně z animovaného filmu z dílny Walta Disneye Lady a Tramp, kde v roli Trampa je Spasitel.

Mesiáš Homer – (21. série / 16. díl)
Ned vezme Simpsonovy do Izraele v naději, že Homer možná pochopí něco o náboženství, ale Homera chce být jen trapný turista – dokud není zahnán do pouště během písečné bouře a poté, co ztratí vědomí, se probudí, aby rozšířil poselství o univerzálním míru pro všechny náboženství a věří, že je nový mesiáš. Jak se to stává, mnoho dalších lidí si také myslí, že oni jsou novým mesiášem.

Vykopení z věznice ve Springfieldu – (21. série / 17. díl)
Kult Montgomeryho Burnse. Když pana Burnse zatkne policie za krádež drahého obrazu, svěří řízení atomové elektrárny svému tajemníkovi. Bude Smithers větší despota než jeho bývalý šéf? A dostane se Burnsovi ve vězení rozhřešení?

Další články...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *