4.2.2017

4.2.2017
Ohodnoťte článek

Co nás čeká sobotní večer?

MyPody a sousedé
Bart skamarádí s muslimem Bashirem a Homer dostane podezření, že jeho rodiče jsou teroristé. Žeby byl springfieldský obchoďák v ohrožení?

Burns a včely
Pan Burns vyhraje v pokeru basketballový tým a sportovnímu odvětví se začne věnovat o poznání více než jindy. Dokonce se rozhodne postavit novou sportovní arénu. Pro svůj záměr si však vybere místo, kde žijí ohrožené včely. To se samozřejmě nelíbí Líze, která rozjede velkou protikampaň.

Hysterka Líza
Líza se seznámí s novou dívkou. Jmenuje se Juliet a je nesmírně inteligentní, což samozřejmě Líze absolutně vyhovuje. Kamarádky si báječně rozumí. Dokonce tak, že společně vymyslí vlastní fantastický pohádkový svět, do kterého mohou utíkat před tvrdou realitou. Pohádky sice končí šťastně, ale bude to platit i tentokrát?

Jak to vlastně bylo aneb zfalšované volby
Muž jménem Vance Connor je uveden na Springfieldskou zeď slávy a Homer při té příležitosti vypravuje, jak proti němu stál ve volbách na předsedu třídy na střední škole. Kuchař z Luigiho restaurace ukáže Homerovi pomocí své magické rajčatové omáčky, jaké by to bylo, kdyby tenkrát vyhrál

Další články...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *