Vystřižené scény

U scény, kterou má tato stránka k dispozici, je červeným písmem uveden i čas, kdy určená scéna začne být v přehrávači přehrávána.

Hymna Springfieldu: Při odpočítávání vybuchnutí bomby si občané Springfieldu zazpívají svou hymnu. 00:14

 

Dav: Při davové scénce se Lenny ptá, Koho to jdou vlastně zabít. 01:14

 

Žebřík: Homer se snaží pozastavit Springfielďany, před vstoupením do jeho domu. 01:26

 

Cedule: Než Homer dojede až k jezeru, srazí na zem i několik cedulí, které se ptají, jestli si to ještě nechce rozmyslet. 01:49


Bičování:
Ve známé scénce, v které Homer bičuje psy, řekne: Dobrá, konec bičování… touhle rukou (dá si bič do druhé ruky a opět bičuje). 02:08


Žárlivost:
Když Homer s Bartem odjedou z Krusty Burgeru, Bart má připomínky k vepříkovi. 02:23


Cennosti:
Když se Marge vrátí se svatebním videem, Homer jí na to odpoví: „Já jsem taky něco zachránil – dálkový ovladač“ 02:39


Rodinné komedie:
Arnold Schwarzenegger vzpomíná na své natáčení rodin. komedií, kde jeho motto říká: Žádná zmrzlina. 03:19

Vypusťte psy: Poté co Burns vypustí na Dr. Dlahu, Apua a Wigguma psy, Wiggum ještě Apuovi za běhu řekne: „Vidíte, a proto mám radši kočky“. 03:12

Fullhouse: Z karnevalového stanu, z kterého Homer vypadne, hraje karty. Klaun ho ale přebije fullhousem. 02:48

Na lhostejnost!:
Líza si s občany připije na lhostejnost. 03:41

Další..: Dav se vrhne do autoškoly, kde pracuje Patty a Selma. Výtržníci se zastaví až u přepážky, ale když Patty řekne další, vrhnou se na ně. 03:52

Výbuch: Při hlášení zpráv, vybouchne Kentovi něco  za jeho zády. 04:03

Barney: Nepoučuj
Vočko: Cože? 04:01

Příkaz: Skinner dá lučištníkům povel k palbě. 04:08

Stín: Stín báně zakryje dětské hřiště a městskou halu. 04:10

Diamantová koupel: Smithers zasypává Burnse diamanty. 04:06


Auto:
Willy sedí v náklaďáku. 04:07


Když Kent Brockman hlásí televizní noviny, informuje i o báni, která má vlastní název i znělku (Lapuccino – Lapeni) Původně bylo místo názvu motto: Strasti ve skleněné pasti. Tento web Vám to může exkluzivně potvrdit touto nahrávkou.


V jednom z trailerů je Marge na Aljašce zobrazena v černém pyžamu. Ve filmu má však bílý.


V prvním traileru je deděček v kostele nervózní, ve filmu tomu tak vůbec není.


Opět v prvním traileru dostal čmeláčí můž od osla pusu na tvář. Ve filmu na rty.


V dalším traileru je zmutované zvíře nejspíš z králíka. Nasvědčují tomu jeho uši. Ve filmu byla naopak veverka.


V prvním traileru je Marge z něčeho vyděšana (nejspíš na Aljašce) a rychle se otočí.


V jednom z trailerů se Marge nad oblohou usmívá.


Když Homer ve druhém traileru sjíždí po provaze, odstrčí Cletuse a Luann Van Houtenovou. Ve filmu na provaze však tito dva nebyli. + Ten, který měl upoutat Cargillovu pozornost měl být Lenny, nikoli Cletus.

Společnost kresby: Itchy se radí se svojí animátorskou skupinou, která je složená z Poochieho, Ku Klux Klama, nespokojené kozy, nafouklé lišky, Strýčka mravence, jídelního psa, a Donalda Rumsfelda.

Meta kritiky: Komiksák při spuštění Itchyho a Scratchyho prohlásí: „Nejhorší film co jsem kdy viděl“

Úvod filmu: Líza hraje na saxofon tématiku Pírátů z Karibiku; ukazatel v obchodě zobrazuje za Maggie 75 miliónů dolarů; Simpsonovi se přiřítí do obývacího pokoje, v kterém na pohovce sedí Siskel & Ebert. Ti jim ukáží dva palce směřující k zemi.

Otevírací akt: Ringo Starr, Paul McCartney, Bob Dylan, a Eric Clapton dělají roztleskávače pro skupinu Green Day.

Green Dayská přednáška: Hudební skupina Green Day říká fanouškům něco o životním prostředí.

Všemohoucí dědeček: Bůh, kterého hraje Morgan Freeman, říká Abeovi, aby postavil archu. (Tato scéna byla parodií na Božského Evana)

Lovejoyovo tajemství: Reverend Lovejoy ukazuje Marge nahrávku Abeovy věštby. Podivuhodně byla tato scéna vystřihnuta pouze pro výsměch jednoho lovejoyem posedlým fanouškem na internetu.

Noční smích: Klaun Krusty je hostem v show Conana O’Briena. Během rozhovoru obviní Krusty Conana, za přibývání slov ve svých ústech.

Helenino pokrytectví: Bart jede na skateboardu kolem Heleny Lovejoyové, která křičí: „Pomyslel někdo z Vás na děti“? A zároveň vezme dalekohled, kterým sleduje Barta.

Dobrá šunka: Homer si vepříka vezme domů, kde ho sní.

Rada od Erin: Líza žádá Erin Brockovitchovou (mluví sama sebe) o radu jak přesvědčit obyvatele Springfieldu, aby vyčistili jezero.

Hutzův plán: Před městskou halou, navrhuje Lionel Hutz, aby každý ve městě vyhlásil bankrot, neplatil své půjčky a všechny své zbylé peníze uložili na švýcarský bankovní účet (místo aby čistili jezero). Tato scéna, použila hlas již zemřelého Phila Hartmana z vystřižené scény dílu Jak Jsem se Přestal Bát aneb Legalizace Hazardu ve Springfieldu

Zásilka na dobírku: Rupert Murdoch (ředitel stanice FOX) odmítá zaplatit Tlustému Tonymu, neboť oběť nebyla správně zabita.

Překvapení: Je odhaleno, že policejní důstojník Eddie pracuje pro Tlustého Tonyho a gangster Louie ve skutečnosti pracuje pro springfieldskou policii.

Domluva: Bart vidí zarmoucenou poradkyni (hrála ji Meryl Streepova), která mu blahoskloně řekne, že Homerovo špatné rodičovství již odsoudilo Barta k neúspěšnému životu a je příliš pozdě proti tomu cokoli udělat.

Tedova návštěva: Na cestě ke starostovi Quimbymu (jsou vzdálení příbuzní), Ted Kennedy nešťastnou náhodou vjede do springfieldského jezera a změní se v rosolovitou kaňku.

Rozloučení s Blinkym: Odporná tří-oká ryba Blinky je snězená zmutovanou veverkou, které poté přibude pět větších očí.


Ztraceni v lese: Zaměstnanec agentury EPA, přinese Russovi Cargillovi zmutovanou veverku, která napadne chlápka v kostýmu sovy.

Hej, Arnolde!: Scéna vysvětluje, jak se Rakušan Arnold Schwarzenegger stal prezidentem (díky důvěřivým voličům, kteří si mysleli, že je z Peorie).

Záhada vyřešena: Prezident Schwarzenegger se Cargilla ptá, v kterém státě je Springfield a on odpoví, že v Kansasu.

Diskotéková horečka: Když se Springfield uzavírá do báně, Disco-Stu začně křičet: „Vypadá to, že Disco-Stu je disko-odsouzený“ a chlápek, který ho slyšel říká: „To bylo strašné“ a báň ho rozdrtí.

Život v pekle: Při fotografování, jsou homosexuálové Akbar a Jeff odděleni. Akbar mezítím říká: „Chlapečku, láska *je* skutečně peklo“.

Rychlá dráha: Chlápek, který chce ze Springfieldu odjet vlakem, přistoupí ke starému prodavači lístků, ale bohužel prodavač nestihne „típnout“ lístek včas.

Dokonalý plán: Lester a Eliza (z epizody „Den, kdy zemřelo násilí“) objeví způsob, jak uniknout z báně, ale než to stačí komukoli povědět, slon Rambo (z epizody „Bart dostane slona“) je rozšlápne.

Hrdlo hrníčku: Během scény s davem, nadzvedne Dr. Dlaha zmutovanou veverku a řekne: „Chci tyto svinský veverky, pryč z mého svinského jezera“

Špatný chlápek: Obyvatelé města omylem oběsí místo Homera Petera Griffina ze seriálu „Family Guy“ (v Čechách se o tomto seriálu mluví taky jako „Rodinný typ“)

Podraz: Líza je rozrušená, když vidí Collina, držícího se za ruku s Alison Taylorovou (z epizody „Lízina rivalka“)


Šílená přehlídka: Na karnevalu, se rodina koukne u legračního domu do zrcadla, které odrazí jejich vzhled v Tracey Ullman Show.

Vědomosti karnevalu: Při scéně s motorkou na karnevalu, problikne párkrát na obrazovce slovo „předzvěst“.

Řeknu to o Vás, Carle a Lenny: Ve vedlejší zápletce, předstírají Lenny a Carl, že jsou homosexuálové, aby dostali občanské odborové výhody.

Nahá Patty a Selma

Barneyho hazard: Barney vypije velké množství piva a říhne si vážně velmi hlasitě.

Hluboké odpuštění: Levák Bob je odsouzen k trestu smrti na elektrickém křesle. Unikne jen díky tomu, že vypadne proud.

Divoký Oskar: Na Aljašce, sledují v televizi Simpsonovi předávání oskarů. Po pořadu jménem „The Contrabulous Fabtraption of Professor Horation Hufnagel“ nevyhraje nejlepší snímek. Homer prohlásí, že porotci byli prostě „banda starejch židovskejch socialistickejch buzerantů“ Líza se otočí směrem k nám a řekne: „Kromě toho, který soudcoval kategorii nejlepší animák “ a mrkne.

Voják: V této scéně, která nikdy nebyla připsána do scénáře, přesvědčuje Cargill prezidenta Bushe, aby Springfield zničil bombami. Ukazuje mu, že zbraně hromadného ničení, jsou umístěná v Hermanovém vojenském starožitnictví. (Bush byl později nahrazen Schwarzeneggerem)

To byl Hanks!: Tom Hanks se představí: „Čau, já jsem Tom Hanks. Možná si mě pamatujete z filmu jako je Forrest Gump a Zachraňte vojína Ryana“

Dědeček umírá,

Náklaďák párků: Homer se skryje v náklaďáku, který převáží párky a všechny je sní.

Prezidentská pochvala: Schwarzenegger řekne Cargillovi: „Vy dělat dobchou práci“

Úděl Spider-vepře: Spider-vepř je zvolen jako springfieldský císař.

Nejsmrtelnější blaho:

Půlnoční doznání: Smithers vyzná svoji lásku k panu Burnsovi: „Přál bych si Vás opustit“. Burns ho neslyší, neboť je dočasně mrtev.

Víc, než setkání s okem: Při posledním zúčtování, Homer porazí Russe Cargilla prostřednictvím technické umocňovací starodávné hůlky

Alternativní konec: Cargill se rozhodne nechovat se jako blázen.

To smrdí: Mimozemšťané Kang a Kodos kritizují během závěrečných titulků film a zároveň diskutují o spiknutí.

Všichni kritizují: Postavy ze seriálu Futurama kritizují Kangovu a Kodosovu kritiku.